Skvělá nabídka - naše tašky za 29,- Kč

22.04.2018

Milí zákazníci,
připravili jsme si pro Vás zajímavou akci. Od 23.4.2018 do 31.5.2018 jsou naše tašky Netbag a Classic za 29,- Kč.  A navíc máme k dispozici spoustu zajímavých barevných kombinací.


Pojďte si vybrat svou tašku. Podpořte s námi omezení zbytečných igelitek. Vždyť každý z nás má možnost udělat něco pro přírodu i pro sebe. Síťovku jednoduše vyperete a bude Vám sloužit hodně dlouho. A když už z ní nebude "top modelka" do města? Ráda poslouží doma na spousty jiných věcí - dejte do ní česnek a cibule nebo brambory - budou Vám vděčné za vzduch a nebudou se kazit. Použijte je na boty, sportovní oblečení, na hračky. Vždyť i venkovní hračky pro prcky se nemusí válet v písku nebo  někde v bedně či igelitce chytat plíseň. Mohou si v síťovce spokojeně viset a "větrat".... Účelů pro naše síťovky se dá najít mnoho.

A pro ty z Vás, kteří máte rádi "bezodpad", máme taky novinku. Můžete si objednat tašku nikoli v papírovém přebalu, ale v našem pleteném sáčku. Po nákupu můžete do sáčku síťovku znovu uklidit.

Těšíme se na Vaše nákupy a také na Vaši zpětnou vazbu, kterou nám můžete poslat e-mailem nebo sdělit na našem FB profilu. 

Přejeme krásné jaro! :)

Netbag Team