Netbag - O nás

Naše společnost netbag marketing s.r.o.

Síťové tašky vyrábíme v České Lípě. Než se k Vám taška dostane, prochází poctivou prací českých zaměstnanců. Snažíme se, aby se Vám naše tašky líbily a vyrábíme několik barevných variací. Protože tašky slouží k opakovanému použití – šetříme Vaše náklady na nakupování i životní prostředí. Síťová taška je pružná, pevná, skladná, ekologická, pružná. A vejde se do každé kapsy. Dále umíme šít loga na trička, dětské taštičky a na přání i tašky pro dospělé, dekorační předměty atd. Ale to není všechno. Naši pracovníci ušili i krásné montérky pro jednoho príma prcka - montérky ze 100% bavlny pro pohodlí prcků a prodlužovacími kšandami. Zaujalo Vás něco? Mrkněte do naší nabídky produktů v e-shopu. Potřebujete něco ušít pro firmu třeba na nějakou akci? Určitě nám dejte vědět, rádi Vám zpracujeme nabídku.

cms-img

Použité technologie

Při výrobě je použita západoevropská technologie výroby. Pro západoevropské stroje je typická přesnost, která zaručuje vysokou kvalitu produktu.

Speciální pozornost je věnována vláknu, protože to je základem naší síťovky. Vlákno bylo vyvinuto přesně pro potřeby tohoto typu tašky. Jedná se o německou kvalitu, nikoliv o čínský výrobek.

cms-img

Výhody síťovek

Je překvapivé až neuvěřitelné, kolik se toho do síťovky vejde. Zároveň se můžete spolehnout na to, že vydrží zátěž až 100 kg, protože vlákna vynikají úžasnou pružností a pevností.

Síťovka má mnoho výhod. Je velmi skladná, takže se vejde do dámské kabelky či do pánské kapsy. Je velmi lehká, protože váží jen 20 gramů.

Lze si vybrat barvu tašky, ale i navrhnout logo nebo originální obal.

Síťovku lze kdykoliv vyprat, takže může být stále čistá.

Hodí se při nakupování, při sportování, cestování i rybaření. Je skvělým pomocníkem, je-li třeba chladit pivo či jiné nápoje. Vždy je po ruce, je lehká a skladná. Díky minimálním rozměrům ji můžete mít kdykoliv na blízku.Výhody síťových tašek

Skladná

Vejde se do každé kapsy nebo kabelky.

Lehká

Neváží skoro nic. 20 gramů v ruce téměř neucítíte.

Pružná

Překvapí Vás, kolik věcí se do ní vejde.

Pevná

Síťovka bez problémů vydrží zátěž až 100 kg.

Čistá

Vlákna se dobře udržují a kdykoli ji můžete vyprat.

Ekologická

Opakovaným použitím šetříme za zbytečné igelitky.

Moderní

Můžete si vybrat barvu, která vám ladí. Anebo si nechte udělat vlastní logo. A obal třeba taky.